رده ب - گروه المپیاد دبیرستان علامه حلی تهران

بایگانی
پیوندها

کل‌کل‌نامه‌ی مرحله دوی سال 97

جمعه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۷، ۰۸:۱۹ ب.ظ

سلام!
به رسم عادت هر ساله؛ برآن شدیم که یه تکونی به وبلاگ بدیم و رخی به جهانیان بنمایانیم!

از اونجایی که عادت به زدن هشتگ #پرچم_بالاست و #بهترین_مدرسه_کشور و #سرآمد_آموزش_نخبگان_کشور و اینا نداریم؛ امسال هم ترجیح میدیم منتظر عملکرد درخشان بچه‌ها توی آزمون مرحله 2 بمونیم و ببینیم که می‌تونید مدرسه رو به رکورد 1000 مدال المپیاد کشوری برسونید یا نه؟! که البته یه چیزی حدود 55-56 تا مدال لازم داریم!

ازون به بعد با خیال راحت  تا 20-30 سال فقط هشتگ می‌زنیم #باشگاه_هزارتایی_ها و هشتگ‌های بقیه رو می‌خونیم و به 2000 نزدیک‌تر می‌شیم !!!!


حالا؛

 کل‌کل‌نامه‌ی مرحله دوی سال 97 رو در این پست قرار می‌دیم تا ببینیم نفس کجاست و نفس‌کش کیست!! و صدالبته که یگانه هشتگمون رو فراموش نمی‌کنیم: 

#فقط_علامه_حلی


لذا از همه‌ی رده‌ب ای‌ها و غیره دعوت می‌کنم که در بخش نظرات، قدرت خود را به چش و چال بقیه کشیده و گُرخش‌های نهایی را به پیکره‌ی نحیف رقیب وارد نمایند!


#بجنبون


پیش بینی امسال من اینه:

ریاضی : 18 تا  

فیزیک : 10 تا 

شیمی : 7 تا

 زیست : 8 تا 

نجوم : 10 تا 

کامپیوتر : 27 تا  

ادبی : 2 تا

مجموعا : 82  نفر1. ایشالا شنبه کارت‌ها روی ابرسامانه‌ی ثبت‌نام میاد. بچه‌های رده ب‌ای برای دریافت کارت‌هاشون حتما روز یکشنبه ساعت 11 در آمفی تئاتر جمع بشن تا حرف‌های نهایی رو بزنیم و آخرین و مهم‌ترین جلسه‌ی #rade_b_motitation_team رو داشته باشیم. باقی بچه‌ها هم برای دریافت کارت مهمور شده به معاونین پایه‌شون مراجعه کنند. 

2. حتما آدرس حوزه‌تون رو شناسایی کنید و نیم ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه باشید. این توصیه خییییییییییلی مهمه. سابقه داشته که طرف به خاطر تشابه اسمی دو تا کوچه تو خیابون ولیعصر، به جای منیریه، رفته تجریش :|

3. بچه‌های کامپیوتر برای آزمون روز اول؛ شبش رو خوب بخوابن، صبحونه رو کامل و سیر بخورن؛ ناهار رو ساعت 12 تا 13 جمع‌بندی کنن و اگر عادت به چرت ظهر دارن (نمی‌دونم کی وقت داشتید که بهش عادت کنید!!؟) یه قیلوله‌ای بزنن و با انرژی برن سر جلسه.

4. ساعت مچی، مداد، پاک کن، بطری آب، شکلات، کارت، خودکار، غلط گیر، ماشین حساب ساده، کلاه شاپو و عینک آفتابی ببرید. با مداد هم ننویسید اصلا.

5. بچه‌های ریاضی سال دهم، سعی کنن که آزمون کامپیوتر رو خوب بدن. ولی اگه فک می‌کنید آزمون تشریحی کامپیوتر برای روز اول ریاضی خسته‌تون می‌کنه، بی خیال شید!

6. برای آزمون کف و سقف تعیین نکنید! ما و کارشناسانمون در واحد معظم رده ب هم چنین کاری نمیکنیم! ولش کن بره بابا!!

7. آزمایشگاه فیزیک از خود آزمون مهم‌تره! جدی بگیریدش!

8. بعد از 4000 تا امتحانی که دادید دیگه یاد گرفتید که چه ریختید توزیع زمانی انجام بدید و با آزمون برخورد کنید! پس؛ سوالی نخونده نمونه‌ها!

9. استرس کلا چیز خوبی‌ه. اگر آزمون شروع شد و یه زمانی در حین آزمون یا موقع شروع آزمون دیدی قلبت داره تندتر می‌زنه، یا نفست سریع شده یا عرق کردی، مطلقا نگران نباش، این یعنی بدنت داره اعلام آمادگی می‌کنه برای این که برای مقابله با شرایطت آمادگی داره. سعی کن که تو هم همراهیش کنی و با همدیگه آزمون رو بترکونید. تکنیک تنفس شکمی رو یکشنبه دسته‌جمعی تمرین می‌کنیم!


- - - - - - - - - - -
واقعا باید منطقی باشیم! پارسال طلاها رو یه کم غیرمنطقی پیش‌بینی کرده بودیم. امسال با توجه به تعدیلات انجام شده به نظر می‌رسه که ظرفیت ما واقعا 30 تا مدال پیش‌بینی شده‌ی پارسال نیست و این عدد 35ه!

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

دومین مرحله از سی‌ و یکمین دوره‌ی المپیاد فیزیک هم برگزار شد.

آزمون امسال آزمایشگاه نداشت و از این حیث شبیه به دوره‌ی 25 بود. همون دوره‌ای که توش سهراب مدنی قبول نشد و بدین ترتیب یک مدال جهانی از کف کشور رفت، ولی یه رتبه‌ی یه رقمی کنکور به دست آورد! اتفاقا اون دوره کف قبولی بالایی داشت و در عین حال 3 تا طلا، 6 نقره و 2 تا برنز دادیم! این همون سالی بود که دهمی‎‌ها هم می‌تونستن آزمون رو شرکت کنن و ما 2 تا قبولی دهمی داشتیم. (اکبریان برنز، نادری نقره)

6 تا سوال تئوری، با ترکیب 2 تا مکانیک، 2 تا سیالات، 1 الکترو، یکی هم ترمو. با این وصف که همه مدعی حل 3 تا سوال کامل هستن، من پیش‌بینی اولیه‌م اینه که کف زیر 4 تا سوال کامل نیست؛ اما دقیق‌تر کردن این عدد مستلزم گذشت زمان و دقیق‌تر شدن برآیند بچه‌ها از عملکردشونه. در نتیجه هنوز نمیشه در مورد کف چیزی گفت، باید ببینیم که بقیه چی کار کردن.


- - - - - - - - - -

مرحله دوم بیست و هشتمین دوره‌ی المپیاد کامپیوتر هم برگزار شد.

امتحان مرحله‌ی 2 کامپیوتر امسال با یه کم تغییرات برگزار شد. تعداد سوالات تستی به 20 تا سوال کاهش پیدا کرده و سوالات تشریحی هم 4 تا بودن و مجموعا 160 نمره برای مجموع دو روز در نظر گرفته شده بود. سوالات تستی ظاهرا با سطح مشابه هر سال طراحی شده بود و حتی شاید بشه گفت کمی سخت‌تر از سال گذشته هم بوده و همچنین سوالای تشریحی ساده‌تر از سال پیش بوده و ادعای حل هر 4 سوال هم از بچه‌ها شنیده میشه. با توجه به آماری که بچه‌ها اعلام کردن، به صورت حدس اولیه می‌تونم بگم که همه‌ی یازدهمی‌ها و تعداد خوبی از دهمی‌ها این آزمون رو پشت سر خواهند گذاشت و با توجه به این که تقریبا همه میگن سه تا سوال رو حل کردن و تستی رو بالای 40 نمره زدن، من حدس میزنم، کف تستی 28 نمره و کف مجموع قبولی 68 نمره معادل 42 درصد خواهد بود.

- - - - - - - - - -

دومین مرحله از بیست و یکمین دوره‌ی المپیاد زیست شناسی هم برگزار شد.

آزمون برخلاف سال 95 که به طرز استثنایی‌ئی حفظی بود، تحلیلی‌تر شده و حتی میشه گفت از سال پیش هم مفهومی‌تر بود و حفظیاتش کمتر شده بود. سوالات آزمون (مخصوصا دو سوالش) وقت‌گیر بودن و احتمال سوتی دادن و بی‌دقتی درِشون زیاد بود که برای غلبه بر این مورد باید دقت‌نظر زیادی به خرج داده می‌شد. وقت آزمون مجموعا کم بود و مدیریت زمان و استراتژی حل آزمون اهمیت زیادی داشت.

با توجه به تحلیلی شدن سوالات و کلیدهای اعلامی باشگاه که معمولا حرف و حدیث توش زیاده، باید منتظر کلید باشگاه باشیم تا شاید بشه بعدا در مورد کف قبولی تخمین ارائه داد.

- - - - - - - - - -

مرحله دوم سی و ششمین دورة المپیاد ریاضی هم برگزار شد.

روز اول آزمون ۳ سوال هندسه، ترکیبیات و نظربه اعداد داشته که در ظاهر امتحان سختی نبوده و می‌شده به راحتی ۲ تا سوال رو نوشت اما سوال سوم رو تعداد کمی تونستن حل کنن. روز دوم سوالات هم شامل جبر، ترکیبیات و هندسه بوده و تعداد کمتری از دیروز ادعا کردن که هر ۳تاش رو حل کردن. ضمن این که سوالات به جای ۷ نمره، ۱۵ نمره‌ای شده بودن. در مورد کف قبولی هم بعد از بررسی‌های بیشتر اعلام نظر میشه ولی به نظرم میرسه که اگر کسی ۴ تا کامل نوشته باشه، باید قبول شه! البته باز بستگی داره به تعداد نفرات نهایی پذیرفته شده.

- - - - - - - -

مرحله دوم بیست و هشتمین دوره‌ی المپیاد شیمی هم برگزار شد.

آزمون شیمی شامل دو تکه‌ی تستی و تشریحی می‌شده. 40 تا سوال تستی 120 نمره‌ای و ۵ تا سوال تشریحی 60 نمره‌ای که با این حساب سوالای تستی مثل سال گذشته نسبت بیشتر از کل نمرات رو به خودش اختصاص داده. بر حسب اطلاعات رسیده، آزمون باز پارسال ساده‌تر بوده ولی صد کردن هر بخش از آزمون هم واقعا سخت بوده!! نکته‌ی قابل توجه در برگزاری آزمون هم این بوده که اول دفترچه تشریحی رو دادن و ۱۰ دقیقه بعد تستی رو و این مانع از شروع آزمون با تست‌ها بوده.

- - - - - - - -

مرحله دوم چهاردهمین دوره‌‌ی المپیاد نجوم هم برگزار شد.

آزمونی با ۹ سوال که ۷ تاش ساده بوده و یه دونه‌ش سخت بوده و یکی هم ظاهرا معلوم نبوده چی میگفته کلا! در مجموع روتین بوده و به نظر نمی‌رسه که کف نمره با سال گذشته تفاوتی داشته باشه.

- - - - - - - -


نظرات (۲۰۸)

 • یه بنده خدا
 • فیزیک که نصف پیش بینی دراومد
  پاسخ:
  چون ضعیفیم ما!
  سلام چرا در مورد المپیاد سلول های بنیادی اظهار نظر نمیکنید؟مگه اون المپیاد نیست.درسته جهانی نداره ولی قبولیشم که مفتی نیست هر ساله ده پونزده نفر از چهل نفر قبولیش تو المپیاد زیست هم هستن.
  پاسخ:
  دقیقا چون براش کاری نمیکنیم×
 • درزی باید برگرده!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • چرا پرهامو بر نمیگردونین؟!!!!!!!!! وضع المپ زیست مدرسه رو نمیبینین؟!!!!!!!!!
  آقای شکراییی ! آقای مقیمیییی
  پاسخ:
  وضع المپیاد زیست چشه!؟

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  تو تلگرام زدید از پیش بینی جلویید(!) مطمئنید خودتون رو گفتید‌ !؟ D:
  سال پیش که به نصفشم نرسیدید ...
  دو سال پیش هم یه عدد تعداد طلا برا خودتون پیش بینی کردید که خیلی اتفاقی اون عدد واسه انرژی درست دراومد ... ;)
  #گنده **** نکنیم
  #دیگه قدیمی شده
  #حرفه ای تر رفتار کنیم
  پاسخ:
  خیلی خوشحالیم که مکانی برای ارائه ی نظرات شما مهیا کرده‌ایم :)
  آقای رامندی بابا حسود توی هر جایی زیاد پیدا میشه...والا...دست راستتون رو سر ما منتظران ننایج‌مرحله دو...وقتی آدمی موفقه حرف پشتشه به شدت موفقیتش بیشتر میشه...با آرزوی موفقیت روز افزون‌ برای شما...شما هم ما رو دعا کنید
 • پرهام (علیرضا) درزی رامندی
 • دوست عزیز خب این طومارتو چندتا کامنت میکردی آمار خیلی میومد بالا

  و این که منم برات آرزوی موفقیت میکنم.


  مای فرند ای ویش یوو گوووود مامنتس این یور لایف ! بالاخره رامندیم دیگه فارسی یادم رفته 😂😅
 • المپیادی نمای درجه سه
 • سلام :) کلید زیست اومد ! بهانه ای ندارید ! کمیته فوق محرمانه کف یابی رده ب رو احظار کنید آقای مقیمی !
  سلام
  خب یه مطلبی بزارم و تعداد کامنت ها بیاد بالا
  چند تا نکته رو عرض کنم
  بچه هایی که حلی نیستن خیلی احساس ضعف نکنن یا اون بحث تضعیف روحیه
  من خودم از شهرستان محروم المپیاد شرکت کردم و مرحله اول قبول شدم شاید مرحله دو قبول نشم اما اعلام میکنم نشدنی نیست
  اینکه تعداد مدال پیش بینی شده برای یه سال یه مدرسه
  ۴۲برابر مدال های ده سال گذشته ی فلان استانه نشون میدع المپیاد رابطه ی مستقیم با امکانات و جهت المپیادی\کنکوری داره

  یه خواهش هم کنم که اگر میشه نمره کف زیست امسال رو هم بگید

  خب شاید من قبول نشم اما صمیمانه به همه ی اونایی که قبول میشن تبریک عرض میکنم

  موفق وموید باشید

  #پرچم ما بینهایت بالاست

  201 💪😅
  200ام
  😀😀😀😀
  199
  199
 • المپیاد زیست
 • سلام
  جناب مقیمیومیشه لطفا یه کفی هم برای زیست اعلام کنید
  ممنون
  پاسخ:
  سلام
  کف زیست رو چه شکلی میشه اعلام کرد، وقتی هنوز کلید اعلام نشده و اعلامم که بشه هزار تا اعتراض توشه! 
 • به"به به"به به " به به "به به"به به به به یه بنده خدا"
 • من از کوشاهای عالم به جز کوشا جان پشتیبانتِ قلمچ،کوشا پایداری رو میشناسم اینی که گفتی رو نمیشناسم 
  آخی پس برو همون غم فراق رامندی رو بخور دیگه خسته شدم حاجی 😩
 • آغا محمد خان داروین نژاد
 • بچه های زیستتون نگفتید چطور دادن !؟ تو اکثر گزارش های المپیاد های دیگه بچه ها کلی از خودشون تعریف کرده بودن ولی تو زیست مثل اینکه اوضاع خراب بوده :)
  سلام اقای مقیمی میشه یه کف تقریبی برای ریاضی نیز اعلام کنید.ممنون.
  پاسخ:
  من بعید میدونم کف کمتر از 4 تا سوال باشه.
  ینی 60 نمره.
 • به به"به به " به به "به به"به به به به یه بنده خدا
 • والا داداش الان که فک میکنم بازم برای پرفسور درزی تنگه =))))

  ولی کوشا جافریان هم میتونه گزینه مناسبی باشه =)

  داداش تو دلت واسه کسی تنگ نشده ؟؟
 • به"به به " به به "به به"به به به به یه بنده خد"
 • والا نمی دونم داداش ببین باز دلت برای کی تنگ شده😂
 • به به " به به "به به"به به به به یه بنده خد
 • واااای چقد بد ضایع شده پروفسور درزی 😂😂😂😂😂😂


  بهش حتما بگید چی شد پس چرا از توپولوژی هیچی نیومد مستر پرهااام پرهااات ریخت مستر پرهااام ؟! =))))

  یکم دیگه همت کنیم اوردیم رو 200

  سوژه بعدی کی باشه ؟!😂😅
 • به آقای مقیمی
 • آقای مقیمی منو "یه بنده خدا" یه تنه فقط تونستیم کامنتا رو از ۱۸۰ به ۱۹۰ با غیبت کردن از استااااد رامندی برسونیم=)))) دیگه ناراحت نباشین ۱۰۰۰ تا نشد:((((
 • به " به به "به به"به به به به یه بنده خدا"
 • اوه یس;عَور پرابلمز حل میشن با مستر درزی رامندی
  قبل مرحله دو پیشنهاد جنین شناسی لانگمن و توپولوژی داد...سر جلسه امتحان ثابت شد سوالا لو رفته بود😂😂😂😂 دریغ از یه سوال😂😂😂
  فقط بیاد پاوراشو باز کنه بگیم بده بهمون بگه هنو تموم نشده😒😒
 • به به "به به"به به به به یه بنده خدا
 • دهنت سرویییس یعنی😂
  اوه یس رامندی دیتیل ! رامندی اینفورمیشن! رامندی بایالوجی اوووووف 

  دوستان یه سولوشن بدین واسه این پرابلم ! اوه ساااری فارسی یادم رفته از بس کتب فارِن میخونم و اینا =)))))
  من روز اول 48 میشم و روز دومم برا هر سوال یه چرت و پرتی نوشتم که نتونستم اثباتش کنم!! یعنی فک نکنم زیاد نمره بگیرم. قبول میشم؟ مال حلی ام نیستم شهرستانیم(جهت اطلاع)
  من اگه فردا ۳ تا از سوالای ریاضی رو حل کنم ،مرحله دو قبولم. امروزم سوال ترکیبیات رو تو ۱ دقیقه حل کردم
 • به "به به"به به به به یه بنده خد"
 • افتخار از این بالاتر نصیب کسی نمیشه داداچ
  استاد رامندی....که کیلی کیلی کم فارسی بلده
  استاد خارجی و بین المللی،خفن ترین المپیاد زیستی تاریخ،

 • به به"به به به به یه بنده خد
 • پرررررررررررررررر کردم جای خالیو 

  اصن واسه من و تو افتخاره که اسم استاد بزرگ قرن پروفسور پرهام (علیرضا) درزی رامندیو تو کامنتامون مینویسیم 
  افتخار از این بزرگتر داداش؟ در جریانی که بعله بعله =)))))
 • ادامه "به "به به به به یه بنده خدا""
 • جای خالیشو خودت پر کن=))
 • به"به به به به یه بنده خدا"
 • علیرضا(پَر هام)درزی رامندی نابغه ترین المپیاد زیستی تاریخ:))
  کریک خدا بیامرزززز
  واتسون نژاد پرست
  رامندی.....
  شما تازه با این همه امکانات که هیچ جا نداره و سه روز در هفته کلاس و این همه آزمون  هایی که هیچ جا از شهرستان نداره بازم بیشتر بچه هاتون از خیلیای شهرستانی عقبن!!! 
  پاسخ:
  ضعیفن چون!
  با این همه امکانات و سه روز کلاس در هفته و آزمون ها و اینا نمیدونم جواب خدا رو اون دنیا چی میخوان بدن اصلا!
 • به به "به "به یه بنده خدا
 • داداش ،،،،،،(علیرضا) شو یادت رف 😂😂😂


  همکار واتسون و کریک بوده =)))))
 • به "به "به یه بنده خدا""
 • پرهام درزی رامندی نابغه ترین المپیاد زیستی تاریخ😂😂😂
 • برگام ریخت وقتی کامنت پایینیو خوندم 👇
 • ناموسا ادبیات چیه ؟! جدید اومده ؟؟؟😂😂
  ادبی نبود احیاناً؟؟؟!!!!!!😂😂

  فشار رو بچه ها زیاده مرز لغتارو جابجا میکنن :)))))))))))


  یه گزارشى هم از زیست و ادبیات بدید
 • God's blessing on the wonderful helli
 • فک کنم جدی جدی 27 تا کامپیوتر قبولی دادیم
  پاسخ:
  شوخی هم داریم مگه؟!
  من خودم راهنمایى(دوره اول )رو حلى خوندم ولى الان انرژى ام 
  واقعاً حسرت میخورم و پشیمونم که چرا انرژى رفتم و شاید بزرگترین اشتباه عمرم رو کردم

  پاسخ:
  اگه هنوز یازدهمی نشدی، تماس بگیر، برت میگردونیم!
  نگران نباش!
  09125955925
  البته آزمون تعیین سطح باید بدی!
  شما برو دکتر روانپزشک حتما 

  دیگه کاپ کیکش دراومد هی عدد مینویسین پشت سر هم 
  -_-

  اگه فک میکنین کار باحالیه سخت دراشتباهین =)
  بسیااااار هم مسخرس 
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174
  174

 • به "به یه بنده خدا"
 • دلم واسه اون پیرهن چارخونش تنگ شده 
  اوووووف واسه اون عینک کائوچوییش 
  پرهام رامندی عشق بود :-$
  اقای مقیمی . من امروز یادم رفت کد دفتر چه رو وارد کنم . چیکار باید بکنم؟
  پاسخ:
  توکل!
  رویه ی ثابتی برای تصحیح این برگه ها اعلام نشده.
  من از عملکرد امسالمون ناراضی ام🤣🤣🤣
 • به یه بنده خدا
 • بنده خدا دلت برای چیه رامندی تنگ شده:))))
  سال پیشم ما گفتیم قبولیمون بالاست و اومدین مسخریه کردین
  دیدین که با ٥٦ تا قبولی با گپ اولین مدرسه کشور شدیم
  امسالم دوباره پارسال تکرار میشه و تا ١ سال منتقدا ساکت میشن.
  😐
  در پاسخ به دوستمون یه موج
  ما تو حیاط درس نمی خونیم
  حالا اگه شما می خونین یه بحث دیگه است
  آقای مقیمی
  اگه دانش آموزات انقد کله پوکن که با این همه کلاس
  بازم باید به خزعبل گویی متوسل بشی
  بندازشون بیرون حیاطای اضافتو پاساژ بساز
  سودشم بیشتره
  پاسخ:
  حیاط اضافه نداریم دیگه!
  همه رو ساختمون کردیم، به کوب توش کلاس برگزار میکنیم!

 • قبلا نقره ای بودم
 • برای همتون از صمیم قلبم ارامش و موفقیت میخوام امیدوارم بترکونین ❤
  استرس نداشته باشین چون اصلا ارزش استرس نداااره :)))))
  نون_به
  بنده به نوبه‌ی خودم ۳۵ مدال اخذ شده توسط جوانان radeB را تبریک عرض می‌کنم.
  امیدوارم سال دیگر هم موفق باشیم.
  بدبختا آخه به جای اینکه انقدر گاو و احمق باشین و کرکری و تضعیف روحیه بقیه بخواین نتیجه بگیرین تو عمل ثابت کنین.
  35 تا طلا بره تو حلقتون فکر کردن بهشم زشته!!
  واقعا به چیتون می نازین شهرستانیا یه دونه معلم شماروهم ندارن
  تمام طلاهای سال های قبل تهرانن و اونجا درس میدن و ما با یه سری بدبختی و مدرسه ای ک واسه هر ساعت اجازه دادن به ما برای سر کلاس مدرسه نرفتن منت میذاره مدال میاریم!
  هر دونه ای از بچه هاتون ک قبول نشن معلوم میشه ک مغزشون اندازه نخوده و ب قول یکی از گاوم خرترن!


  امسال حلی نسبت به سالای قبل ضعیف تره.اینو همه میدونند.فقط دبیرستان.................میترکونه
  کسی از پرهام رامندی خبر نداره؟ دلم تنگ شده واسش :'(
  من از اون شیرازی ه عذر خواهی می کنم.
  ایشاللا ببخشه.
  به قول بچه ها المپیاد طلاش  مهمه  نه تلاش
 • یه خوشبخت (الکی،فقط خواستم تضاد با پایینی بشه)
 • 58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58
  58

  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85
  85

 • المپیاد با طلاش ^_^ !!
 • عاقااااا الان هفتاد درصد کامنتا مقایسه شهرستان و حلی1 ه!!
  یه  سوال از دوستان شهرستانی دارم! شما که میگید امکانات و معلم و فلان و ...دارین باید هم مدال بیارین! مگه کنکور با المپیاد چه فرقی داره؟ (از حیث امکانات و ....) چرا توو کنکور شهرستانیا موفقن به نسبت (نمیگم که موفق تر از حلی و...) ولی کلا حتی تو روستاها هم رتبه میشن ! 

  به قول دوستمون جنگ جنگ اراده هاست.
  یه فرزانگان 3 ای از کرج^_^
  عباسی اصلی بیاد پی وی
  اگه نیای فردا بیچارت میکنم
  گودرزی به خدا من نبودم  فردا منو نزنی
  آقای مقیمی لطفا رسیدگی کنید کی از نام من سوءاستفاده میکنه
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  151
  ما هم اگه تک بعدی بودیم ،مرحله دو قبول میشدیم.
  گودرزی از اسمم سو استفاده نکن . حرفاتو با نام خودت ثبت کن.
  و من شر حاسد اذا حسد
  واقعا هم همین قدر قبولی دادید! چه جذابیتی داره.یه سریا هم هستن تو شهرستانا امکانات شما رو ندارن دارن تباه میشن. بعدش طراحای سوال میان تو مدرسه شما درس میدن.الان دقیقا به چیتون مینازین! به قول یکی اسب آبیم انقدر کلاس بره ممکنه طلا بشه!
  امسال نه تنها شهید بابایی قزوین نابودتون میکنه بلکه فرزانگان قزوین هم نابودتون میکنه.
  احسنت!
  به قول یکی از دوستان از قول اقای سیدصالحی:
  احسنت 
  #میرزاکوچک_رشت
  شهرستانیا ضعیف تر از این حرفان
  نه شما طلا نمیاری
  مطمئن باش
  فقط سکوت
  امید دارم موفق شم

  #پرچم ما هم بالاست
  البته اگه از لحاظ امکانات یه سری پیشرفت داشته باشیم 
  شهرستان هم استعداد هاشو ثابت میکنه

  جنگ،جنگ اراده هاست

  یه طلا هم ما بیاریم
  به امید خدا • یکی از طلاهای ۹۶
 • با عرفان موافقم
 • آرین اعتمادی حقیقی
 • عرفان راست میگه
 • عرفان معینی اصلی
 • این کیه از اسمم سو استفاده میکنه
  اه
  جمعش کنین نظراتو.
  زیست تستی چی میگه؟ همون صحیح غلطه دیگه؟؟؟
 • علی عباسی وادقانی
 • اقا من عباسی اصلی هستم. اینجا چه خبره؟
  من راضی نیستم!
  134
  عباسی از اسم من سوءاستفاده نکن!

  فردا بیچارت میکنم
  ادب و احترام دانش اموز المپیادی ،الگوی دیگران است
  ما خیلی احمقیم
  مخصوصامسئولمون خلینا ی احمق

  you iranians are nothing
  ادب و احترام دانش اموز المپیادی ،الگوی دیگران است
  اقا این کیه از نام  من سو استفاده میکنه؟

  به قول اون پایینییها *** ***

  نظراتتان روهم...
  اقا این من نیستم . هر کی هس من راضی نیستم
  چرا از نام من سوءاستفاده میکنید??

  من آبرو دارم
  من تهشم
  به نظر من اگه دانش اموز با هوش باشه و واقعا تلاش کنه ،میتونه موفق باشه و مرحله دو قبول بشه و بودن یا نبودن بعضی از افراد به نظرم تاثیر چندانی نداره
  باز هم به قول خدابیامرز...
  برا همینه تعداد مدالا بیشتره خو، اگه ما هم یه ماشین درس میشدیم قطعا به یه چیزی میرسیدیم
  شما حسودیتون میشه چون معلم های ما رو ندارید
  چرا باز هم از نام من سو استفاده میکنید؟
  تا اونجایی که من اطلاع دارم اونا ۳ تا طلا فقط تو ریاضی میدن؟
  مگه نمونه دولتی چشه??
  حلی شما رو هم که دیگه جمع کردن
  به قول خدابیامرز اون پایینا هر کی ۲۴ ساعت کلاس المپیاد داشته باشه، خر هم باشه طلا میگیره!
  آمارشو در آوردم انرژی ها امسال هیچی نیستن 

  من تهشم
  چرا از نام من سو استفاده میکنید؟
  تو همونی بودی که گفتی راهنمایی قبلو شدی نیومدی؟؟، گوشامون درازه؟، حس میکنم نمونه دولتی باشی، ازونایی که خواستن بیان نتونستن، چی میگی برا خودت، حلی هیچ غلطی نمیتونه بکنه
  شیرزادی حرف دهنتو بفهم اندازه مغزت حرف بزن
  فقط انرژی
  قشنگ همش باده ها، سال پیش هم امار بهتروتونو دیدیم، شیراز امسال نابود میکنه!، مخصوصا ریاضیش!
  به نظر من المپیاد یه پروسه ی دوسالس
  سلام واقعا من نمیدونم چرا اینقدر کم پیش بینی شده واقعا ضرفیت شما بیشتره 
  ما زیاد از حد خنگو ، پخمه ایم
  برای مدیر این وبلاگ متاسفم که تنها پیغام هایی که به بچه های خودشون و خودشون مربوط میشه رو سانسور و حذف میکنن اما اجازه میده یه سری افراد از نام واقعی دیگران سوء استفاده کنند
  سلام 
  آقای مقیمی ببخشید واینستادیم!
  من گفتم وایسیم ولی نوروزی همش میگفت دیر شد تا اینکه مجبور شدیم بریم!
  ایشالا دفعه بعد با هم!
  پاسخ:
  سلام
  ایشالا
  *میمیری
  ای بابا چقدر زود یه سال گذشت...
  ثانیه ها ببین مثل چی میره
  میمیذی تا بفهمی زندگی چیه
  به نظرم شما ها یه مشت عقده ای هستید که چون خودتون حلی قبول نشدید
  به ما ها حسودیتون میشه
  من خودم راهنمایی قبول شدم ولی نیومدم ولی الان میفهمم که چه اشتباهی کردم!
  شما ها هم با خودتون روراست باشید و یکذره فکر کنید!
  فکر کردن هم یعنی این که موقع فکر کردن به چیزی غیر از چیزی که فکرمیکنید فکر نکنید!
  وای ما واقعا خنگیم واقعا
 • محمد هادی هادی
 • سلام بعضی ها میگویند من دروغ میگویم چه طورر است که من راست نگویم و دروغ بگیوم تا خود را دروغ جلوه بدم مگر من دروغ گو هستم نه من راستگویی هستم که میخواهم نشان دهم کی دروغ گو هست و کی دروغ گو نیست 
  من محمد هادی هادوی اصلی هستم که متاسفانه با اسم هایی همچون کسرا مظاهری پیام دادم من خیلی کار های بد دیگری نیز انجام دادم و از همینجا از همه عذر میخوام لطفا پیگیری شود و کار های زشت من بازرسی شود
  ممنون
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من از انرژى هستم
  ما خییللى *****
 • قبلا نقره ای بودم
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  عاقا اومدم بگم *** ** ***** ***** همین و بس ^_^

  میدونم حلی 1 میترکونه البته بعد از فرزانگان 3 کرج B-) 
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من حلی هستم 
  ما خیلی *****
  بچه ها قضیه چیه ؟
  من نویسنده پیام زیر هستم دروغ گفتم هادی هادوی هستم نویسنده ۲ پیام زیر راست گوست
  من محمد هادی هادوی هستم 
  نویسنده پیام زیر یک دروغگوست که به علت رفتار های بچگانه کار های اهریمنی می کند
  لطفا پیام زیر را پاک کنید
  سلام
  من محمد هادی هادوی واقعی هستم
  متاسفانه تو یه سری از پیام های قبلی یه سری از افراد به اسم من و دوستم(علی انصاری) پیام های زشتی نوشتند که از ادمین در خواست میکنم به این موارد رسیدگی کنه
 • ممد باقر رفته بود باشگاه
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  هر بزی که روزی ۲۰ ساعت با ۱۷ تا طلای جهانی کلاس داشته باشه از *** ** ** *** 
  اگه طلا نشه 
  البته منظور خاصی ندارم بنده ولی حلی ها مثلا 
  حالا باز اگه گفته هاشون راست بود یه چیزی 
  ناموسا خداوکیلی چرت نگین
  من خودم حلی هم و از ۳ ام دبستان المپیاد شروع کردم
  ما خیلی ***** و بلد نیستیم
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A

  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  A
  #کمبود توجه
  یکم بزرگ شو
 • حد خودتونو بفهمین
 • من هادی هادویم
  آقایان
  آقاسی زاده
  سبزی
  هادوی
  علی انصاری
  هاشمی فرد
  از نمره مرحله 2 شون 20 امتیاز کم میشود تا درس عبرتی شود برای سال های بعد
 • حد خودتونو بفهمین
 • یه عده بچه سوسول ریختن اینجا چرت و پرت میگن
  اشکال نداره ولی حداقل قومیت ها رو مسخره نکنید
  اسم آدما رو مسخره نکنید
  آقای مقیمی لطفا به بچه هاتون یاد بدید هرچیزی رو مسخره نکنند و در ضمن پیام هایی که شامل هویت های افراد یا شهر ها و قومیت ها هستن رو پاک کنید
 • از اعضای تیم ۲۰۱۹
 • خواب خوش غفلت عجب خواب خوشیست...
  اعتبار تیزهوشانو فرزانگانیا کسب میکنن 
  حلی‌ا پزشو میدن
  ای بابا

  حالا اشکالیم نداره 
  ما سخاومت‌مندیم #ذاتا
  خوشحال باشید 
  بچه ها قضیه چیه ؟
  متاسفانه بعضی پیام ها دور از اخلاقه لطفا ادب را رعایت فرمایین
  مخصوصا هاشمی نژادیها
  علی انصاری 
  محمد هادی هادوی 
  و اون چند اسمه
  از سایت حذف نشوید
  چند شکایت هم به ایریسک شده که کامپیوتر های هاشمی نژاد به نشر عکس های غیر اخلاقی در کانالهای مختلف ایریسک هستند
  مواظب خودتون باشد
  .
  .
  ..
  .
  .
  .
  .
  .
  ..
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  اشتباه شد دوستان
  پی ویم:
  @Aliliance
 • سید محمد امین رییسی
 • سلام من محمد امین رییسی هستم 
  نظر خاصی ندارم Ax هم بچه مشهده
  شد ۸۳ تا که :(
  به طلاهاشون یکی اضافه شد :((((
  تعداد نظرات ۸۲ تاس نظر ندین به طلاهاشون اضافه میشه
  من همون Ax ام 
  نظر خاصی ندارم 
  همون کلا ام جی 
  اینا گنده الکین همش حجمه 
  اینا نقطه نسنجیدن همش حجوه 
  ۲ تا جمله میگن عمل کشکه کششششششک 
  یه لقمه چپم میشن اصا مزه الان وقت هضمه به به !
   بعدش یه خواب خوب میچسبه
  اینا فک کردن همه چی به لفظه نه نرسید به مغزشون


 • برگرفته از وبلاگ رده ب
  حاجی اینجوری نگو
  حلیم خوبه
  حالا یه برنزی چیزی که میارن 
  من خودم حلیم  خواستم اعتراف کنم که اینا دروغه 
  باور کنین دروقه 
  باور نکردین ؟ منم اولش باور نمیکردم 
  ولی دروغهههه 
  ax 1 میگن حلیا امسال 8 تا طلا میارن تو چی فک میکنی؟؟؟
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  واقعا ما حلیا ***** ما هیچی نمیشیم
  امسال فک کنم یه برنز بیاریم نه نمیدونم ایشالله بیاریم
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  دوستان حلی کامپیوتر ۸ تا طلا بیاره انشاالله و ****** **** *** ** *** **** **** 
  مخلص داش ممد نعمت گل 
  ایشالا امسال هم مث این حلیا ۵ تا طلای جهانی بگیری 
  البته تو انرژی اتمی بودی 
  ای بابا حیف شد 
  فک کردم حلی هم طلا جهانی داشته پارسال 
  نداشته ؟ اخ اخ عیب نداره 
  حالا امسال ایشالا یکی از این ۴۰ تا کامپیوتر که همشون حلین طلا جهانی بشه 
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام 
  ما **** *****
  اینا گنده الکین همش حجمه 
  اینا نقطه نسنجیدن همش حجوه 
  ۲ تا جمله میگن عمل کشکه کششششششک 
  یه لقمه چپم میشن اصا مزه الان وقت هضمه به به !
   بعدش یه خواب خوب میچسبه
  اینا فک کردن همه چی به لفظه نه نرسید به مغزشون
 • علی هاشمی فرد انصاری هادوی آقاسی زاده سبزی
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من پیش بینی میکنم امسال ایران قهرمان جام جهانی بشه
  حلی 8 تا طلا بده
  ایران و امریکا صلح کنن
  حلی 8تا طلا بگیره
  اژه ای مدال بیاره
  الکی جو ندیم و جوانمردانه رقابت کنیم
  ادبی مهم ترین المپیاد شه
  پر مو ها موهاشون بریزه
  ** *** **** ** ** ****
  تازه من رکورد دانیال عرفانیان جوان محمد صادق پوردو زدم

  امسال قوی ترین دوره ی رریاضی تاریخ حلیه آقای سبزیجاتی...
  مثلا چجوری میخوای بشکنیشون ؟
  من شاخ نیستم حاجی :/ شاخ شکنم 
  شاخایی که گنده ور دارند میشکنم 
  مثلا همین ۸۲ 
  من بچه ی همین کوچه خام نه شمال شهر اون گوشه موشه ها .....
  با کسایی که خیلی قوی میان و فاز شاخی ور میدارن باید چیکار کنیم حرم مطهر رضویه شاخ !
  از اسمم معلومه دیگه -__- 
  بچه مشهدم تو بچه کجایی ؟ 
  هی حرم مطهر تو بچه کجایی ؟
 • یه سیب زمینی
 • منم تو مدرسه حلی بودم هفته ای 20 ساعت برامون کلاس میذاشتن
  آخرش هم طلا شدم
  بین خودمون بمونه ولی همش تلاش خودم بود
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ایشالا یه روز بتونین همه بچه های تهران به این آرزوی ۸۲ نفر برسین 
  *** *** *** **** *** *** ****** 

  برو جیمی تو خود چینی این فاز تو رو ۱۰ سال پیش داشتیم و حالا اینیم 
  ریاضی 18 تا؟؟؟
  حتی حسام فیروزی هم میگفت امسال ریاضی ها ضعیفن
  فقط با تبلیغ های الکی(گذاشتن نمرات الکی در کانال) میخواین روحیه بقیه رو خراب کنین

  عهههه داشتم کپی میکردم برگرفته از وبلاگ رده ب ر پاک نکردم از اسم یارو :|
 • بدون نام (آزادی بیان نداریم وگرنه اسممو مینوشتم) برگرفته از وبلاگ رده ب
 • کلا همه جا سران قدرت ها نمیدونم چه حالی میکنن که ملت رو به جون هم بندازن ... با هم کل کل کنن ... فحش بدن ...
  مثال هاش هم که بارز و بدیهیه مثل فوتبال کشور ها و ... که مردم رو متعصب میکنن و این باعث میشه که اتفاقات خوبی نیوفته .
  واقعا از جامعه ی المپیادی بعیده که همچین اتفاقاتی براش بیوفته , فحش بده ( کامنت های اول) سر چیزای الکی کل کل کنه و ...
  البته حالا اینجوری که میبینید هم نیست . من یک بار دوره ی تابستانه رو تجربه کردم و به چشم دیدم که این بحث ها اونجا نیست . خوبه که همین کامنت ها هم نباشه
  حلی یک دیگه فقط به قصر پوشالیه...
  تموم شد اون دورانی که علامه حلی بر تارک سمپاد می‌درخشید!
  افول حلی نزدیکه...خیلی نزدیک!


  بی‌خودی هم به خودتون غرّه نشید، هیچی نیستید!
  35 تا طلا! خخخخخخخخخخخ!
  با همین اعتماد به نفس میتونستید تو انتخابات ریاست جمهوری هم ثبت نام کنید فرهاد خانِ مقیمی!:|
  حتما رای میاوردید!:|

  پاسخ:
  اشنا ندارم! 
  والا مامان بابا ما هم 6 تا 10 میلیون میدادن طلا میشدییییییم هفته ای 18 سانس کلاس داشتیم طلا میشدیم با اعضای کمیته کلاس میگرفتن طلا میشدیییییییم سالی 1 و نیم میلیارد خرج المپ میکردیم طلا میشدییییییییم
  خوشالم هستن😏😏

  من فک می کردم First برای شازه!!!
  First
  یه ویو از آینده بدم :
  - مرحله ۲ رد می‌شم.
  - توی هر ایونتِ دیگه‌ای ناموفق ظاهر میشم.
  - به نقطه‌ی مرگ خواهم رسید.

  خوش‌بینانه‌تر از این؟
  این رفتارای المپیادی فقط توسط والدین بچه هاست و باعث میشه همه جوونیشون برای درس خوندن باشه، نه که بد باشه ها ولی میگم ممکنه یه روز مث من بگن کاش بیشتر بچگی میکردم
  شیر می خوام ...!!!!!!!!!!!!!
  ی مدرسه ای بود ب امار مرحله یکش افتخار میکرد بعدم برا قبول شدن مرحله یک بچه ها از پولایی ک اول سال گرفده بود برمیگردوند صاحباش
  جم کنید بساطتونو خیلی مردید ی سال شهریه حلیو از بچه ها بگیرید بعدم امار مرحله دو تونو اعلام کنید ک از سالای قبلمتونم داغون تره #فقط_علامه_حلی
  اِ اِ اِ اِ
  بچه شیرازی،  مامانت می دونه الان بیداری؟!
  جیش بوس لالا
  #فقط_علامه_حلی
  شما نگران ادبیا نباش
  یه فکری به حال خودت کن
  در ضمن
  یکی از دلایل شاخیت ما اینه که خداییش ما سالی یه بارم سر نمی زنیم این جا شما میاین با کی کل کل کنین آخه
  برید مدالای خوتونو بشمرین فقط عدد گنگ در نیاد
 • به فکر آب باشید.
 • همین ابر قدر ها هستن که صلح جهانی رو نابود میکنن. 


  آقای مقیمی خجالت بکشید. چرا این قدر حاشیه درست می کنید برای اینکه وبلاگتون بازدیدش بره بالا کار های دیگه هم میشه کرد. از مدارس دیگه یاد بگیرید.
  امسال نسبت به پارسال مدرسه مزخرف بود (با اون کادر فوق العاده‌اش 😁)
  ولی امسال انگیزه بچه ها بالاست
  قبولی زیاد می دیم
  #فقط_علامه_حلی
  کامنتای پارسالو شروع کنیم کپی کنیم اینجا یا زوده؟
  پاسخ:
  شورو کن!  
  نجومتی یازدهم کلا ۴ نفرن 😂😂😂
  ینی ۶ تا دهم قبولی میدیم :)))))) 
  ارهههههععع
  اینقدر امید دارین به ما؟؟؟
  من که بیشتر از 17 تا رو بعید میدونم
  وانت پراید دسته دوم بدون خوردگی در حد نو.
  متقاضی پیام بده :)
  احمد احمق،احمق احمد
  تک احمق
  پیش بینیه بیشتر برای طلا های امساله حلی فقط فقط یه دلیل دارهههه
  اونم دکتر یزدانیه :)))))
  پاسخ:
  پرچم بالاست!!  
  ادبیا دونفرن، از دونفر، دونفر قبول میشن!
  شما نگران نکن خودتو...
  pshmm
  ادبیا رو حداقل نمینوشتین تضعیف روحیه نشن:(
  بهشون میگفتین یادمون رفت اسمتونو بنویسیم که ناراحت نشن
  امسال حلی 82 تا مدال نمیگیره چون پارسال 30 تا مدال نگرفت!
  we_like_to_move_it#
  یادتونه دو سال پیش گفتین ۲۰ تا طلا میگیرین ولی "یه مدرسه دیگه" دقیقا همین تعداد طلا رو گرفت !؟ یادم نیس شما اون سال چند تا گرفتین :-"
  سال پیش هم که گفتین ۳۰ تا میگیرین ولی متاسفانه (؟) در آخر به نصفش هم نرسید ؛(


  ببین من طلای wmiتایلند دارم
  امسال هم مدال میگیرم

  ببین من تهشم
 • نشون به نشون پارسال
 • پارسال پیش بینی کامپیوتر 22 بود
  جمعا 15 تا هم نرفتن دورهD:D:D:
  این بچه بازیاتون دیگه قدیمی شده
  نوید برووو 
  پارسالم یادمه :)
  چقدر برای زیست پیش بینی کرده بودین؟
  چقدر قبول شدن؟
  چقدر طلا شدن؟ البته با همشون دوستم و جزو بهترین بچه هایین که میشناسم ولی این واحد موتیویشن خیلی مزخرفه :D ممکنه یکی ندونه و از جو شما بترسه
  اگه کامپیوتری های ما اینن 
  شما  ها دیگه چی این??م
  آخه گلابی ریاضی های ما هم کامپیوتر قبول میشن!
  آی شیرازی مودب باش تا همون ۲۷ رو ...
  Top o the mornin
 • آخه مسخره ها جم کنید خودتونو و حسودی نکنید
 • مرسی اه
 • آخه مسخره ها جم کنید خودتونو و حسودی نکنید
 • ما قبول نشیم کی بشه؟ انرژی؟ سلام؟ خدافظ؟ 
  اولین مشکلم با سلامه
  اصن سلام ینی چی؟ یکی جواب سلام اینارو بده
  کدوم بقل؟
  سلام بچه ها :-)
  http://uupload.ir/files/2idn_img_20180420_211555.jpg
  این چارلز ه خیلی دوستددار شما رو به ببینه و شما رو به خونه دعوت کنه (^_-)
  آدرسشم توحید 54 بابله
  منتظرتونیم
  ضعیف کار شده
  ضعیف کار شده 
 • کام آن بیبیززز
 • واقعن ما بهترینیم
  بهترین تیزهوشای مملکت
  بهترین مدرسه بهترین سیستم
  هیشکی هیچی نیس در مقابلمون
  ضعیف کار شده
  #فقط_علامه_حلی
 • کامپیوتر شیراز
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  کامپیوتر دهمتون که ****
  5 تا بیشتر نمیشه
  یازدهماتونم 10 تا
  اون 27 تا رو ***** ** ******
  It is Time!
  ومن شر حاسد اذا حسد
 • رامتین بنایی
 • ادب مرد به ز دولت اوست!! 

  به جای
  قدرت خود را به چش و چال بقیه کشیده و گُرخش‌های نهایی را به پیکره‌ی نحیف رقیب وارد نمایند!!

  به دانش آموزان عزیز یاد دهید که چگونه رقابت سالم انجام دهند، رفتارهای سالم و احترام به دیگران را آموزش دهید. 
  متاسفم
  الکی جو ندین و  یکم جوانمردانه رقابت کنید
  علیرغم این که خودم سلامی ام ، کاش حلی بودم :(
  khoda bekheir begzaroone
  خواستم بگم خیلی به خودتون ننازین
  هر بزی رو 24 ساعته براش کلاس المپیاد بذارین طلا نشه از گاو هم خر تره!
  المپیادی واقعی اونیه که هم مدرسه شو میرفته هم فشار خانواده رو تحمل میکرده هم المپیادشو میخونده
  امسال شهید بابایی قزوین نفله‌تون می‌کنه! :)))
  قبولی ریاضی رو ۲۰ تا کنید، ۱۸ تا کجا بود؟؟
  شتر در خواب بیند پنبه دانه اون طور که معلومه فقط هم داره لف لف می خوره🤣 آمار مدال چیه طلا رو آخر تابستون میشمرن
  ماشاالله....
  برین جمع کنین بند وبساطتونو
  امسال شهرستانیا همتونو میخورن
  حالا از ما گفتن بود
  امسال علاوه بر اون ۱۸تا من هم قبول میشم!

  ساقی ادمین لطفا!
  اونایی که از پر مو بودن بدنشون رنج میبرن بیان بعد اعلام نتایج یه سری به وبلاگ رده ب بزنن مشکلشون رفع میشه
  #فقط_علامه_حلی
  امسال حلی کامپیوت 8 تا طلا میدیم!!!!
  امسال فقط اژه ای ۱ 
  first!
  کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی