رده ب - گروه المپیاد دبیرستان علامه حلی تهران

بایگانی
پیوندها

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

برنامه ی تا بی نهایت المپیاد نجوم - ویژه ی مرحله 2 - نسخه ی 2جهت دریافت این برنامه به وبلاگ نجوممراجعه نمایید.

در ضمن جهت آگاهی نمره ی خود در آزمون طلاها به سپهر سعید پور مراجعه نمایید

  • فرهاد مقیمی

برنامه‌ی مسابقات فوتفال

سه شنبه, ۴ فروردين ۱۳۹۴، ۱۲:۴۵ ب.ظ
برنامه‌ی مسابقات فوتفالشماره‌ی تیم‌ها.

1- معلم ها   2- فیزیک 3، نجوم 3   3- کامپیوتر 3   4- زیست 2   5- کامپیوتر 2   6- ریاضی 3   7- ادبیات 3، شیمی 3   8- نجوم 2   9- شیمی 2   10- زیست 3   11- ریاضی 2   12- استراحت

زمان‌بندی بازی‌ها

5 اُم : زمین بزرگ : تیم 1 و تیم 2   -   زمین کوچک : تیم 7 و تیم 8

6 اُم : زمین بزرگ : تیم 9 و تیم 10 -   زمین کوچک : تیم 3 و تیم 4

7 اُم : زمین بزرگ : تیم 5 و تیم 6   -   تیم 11 به استراحت بپردازد

8 اُم : زمین بزرگ : برنده‌ی زمین بزرگ روز 5 اُم  و برنده‌ی زمین کوچک روز 6 اُم

        زمین کوچک : برنده‌ی زمین کوچک روز 5 اُم  و برنده‌ی زمین بزرگ روز 6 اُم

9اُم : زمین بزرگ : برنده‌ی زمین بزرگ روز 7 اُم  و بازنده‌ی منتخب از بین تیم‌های 1 تا 6

        زمین کوچک : تیم 11 و بازنده‌ی منتخب از بین تیم‌های 7 تا 10

10 اُم : زمین بزرگ : برنده‌ی زمین بزرگ روز 8 اُم و برنده‌ی زمین بزرگ روز 9 اُم

          زمین کوچک : برنده‌ی زمین کوچک روز 8 اُم و برنده‌ی زمین کوچک روز 9 اُم

11 اُم : زمین بزرگ : فینال

          زمین کوچک : رده بندی

بازنده های منتخب از بین تیم‌های بازنده‌ی 1 تا 6 و 7 تا 10 انتخاب می‌شوند. نحوه‌ی انتخاب به این صورت است که نماینده‌ی هر یک از تیم‌های بازنده با حضور در اتاق رده ب، اقدام به انداختن 5 تاس (یاتزی) می‌نماید و تیمی که بیشترین مجموع تاس را کسب کند، منتخب خواهد شد! اساس انتخاب در صورت تساوی، کسب مجموع بیشتر از 5 تاس پرتابی است.

 

  • فرهاد مقیمی

اعلام چگونگی اجراییات برنامه‌ی عید

دوشنبه, ۳ فروردين ۱۳۹۴، ۱۲:۱۸ ب.ظ
اعلام چگونگی اجراییات برنامه‌ی عیدبا سلام و تبریک سال نو و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(ع) قوانین ، ضوابط و جزییات اجرایی برنامه عید به شرح زیر می‌باشد:

0- برگزاری دوره عید بهترین فرصت برای کسانی‌است که می‌خواهند امسال حتما در مرحله دو قبول بشوند، پس آزمون‌ها کمکی است برای تخمین سطح فعلی، آشنایی و تصحیح نحوه برخورد شما با آزمون‌های مختلف(چه سخت چه آسان چه دوست داشتنی چه نفرت انگیز) و حاضر شدن سر کلاس‌ها برای افزایش توانایی حل مساله شما کمک بزرگی خواهد کرد. امیدواریم در پایان دوره‌ی عید تمام شرکت‌کنندگان در این دوره پیشرفت خود را به طور ملموس حس کنند(انشاءالله).

1- در ایام نوروز قانون عدم استفاده از هرگونه وسیله‌ی ارتباط جمعی(تلفن‌همراه،تبلت،لبتاب و ... به تشخیص اداره‌ی کمیته‌ی انضباطی وادموظم)  و یا غیرجمعی(موزیک پلیر و ...) برقرار است. لذا هرگونه وسیله در حالت روشن و یا خاموش اگر رویت شود ثبت و ضبط شده و تا پایان دوره نوروزی تحویل داده نخواهد شد.

2- برای حضور و غیاب هر کلاس لیستی در اختیار رابطین کلاس ها با واد موظم قرار می‌گیرد که حضور و غیاب هر زنگ را در پایان زنگ به واد موظم یا نظامت باید تحویل بدهند. لیست اسامی رابطین کلاس‌ها به شرح زیر می‌باشد:

ریاضی سوم: مهبد مجید/ ریاضی دوم: شایان کیانی/ فیزیک سوم: احمدحسن مساح/ زیست سوم: کسری افچنگی/ زیست دوم: محمدمهدی شورشی/ کامپیوتر سوم: محمدرضا اصولی/ کامپیوتر دوم: رادین امیری/ شیمی سوم: دانیال حسینی/ شیمی دوم: مهدی نکونام/ نجوم سوم: معین محمدی/ نجوم دوم: شایان حاجی شاه‌محمدی / ادبی سوم: احسان قربان‌پور

3- تذکر مهم درباره حضور در مدرسه : ساعت شروع کلاس‌ها و آزمون‌ها ساعت 8:30 دقیقه صبح می‌باشد، برای روزهای آزمون ساعت 8:15 در مدرسه باشید که ساعت 8:30 آزمون را شروع کنیم.  رسیدن با تاخیر منجر به محروم شدن از زنگ اول کلاس آن روز خواهد شد.(دیر نیایید)

4- در ساعت نهار و نماز برای علاقه‌مندان برنامه‌ی نمایش و پخش فیلم کوتاه داریم که برنامه نمایش فیلم‌ها هم در طی دوره اطلاع رسانی خواهد شد.

5- آگاه باشید که  روز هشتم فروردین برای عکس دسته‌جمعی آماده بیایید.

6- پذیرایی، نهار و میان‌وعده‌ی عصرانه در مدرسه برایتان مهیاست، کیف‌ها را با خوراکی زیاد سنگین نکنید.

7- برنامه مسابقات نوروزی الملیگ و جام یاتسی به زودی اعلام خواهد شد.

8- مهم‌ترین عنصر برنامه عید آزمون‌هاست. سعی کنید هر آزمون برای شما حکم آزمون مرحله دو را داشته باشد و با آخرین توان و آمادگی در آزمون‌ها شرکت کنید و تمام مسایلی که بناست در مرحله دوم رعایت شود در آزمون‌های عید هم رعایت کنید( به عنوان مثال ماشین حساب، مداد-پاک‌کن و همه وسایلی که برای آزمون نیاز دارید با خودتان بیاورید تا به زحمت نیافتید)


این هم از محتوای جعبه سیاه‌های بچه های فیزیک:

 

یاعلی 

  • فرهاد مقیمی