برنامه کلاسهای تابستان 94 رده ب
دوشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۰۲ ب.ظ
به زودی اسامی دانشآموزان منتخب سال سومی، نحوهی ثبت نام و آزمونهای ورودی بر روی وبلاگ قرار میگیرد.
|...|تغییرات
برای دریافت برنامه کلاسهای تابستان به ادامه مطلب بروید.
- برنامهی روزهای دوشنبهی هفتههای 1-2-3-5-7 نجوم سوم کمی تغییر یافت.
- برنامهی روزهای دوشنبه و جمعهی شیمی دوم جابجا گردید.
- جهت دریافت رضایت نامهی رصد روز 2-3 تیرماه، این فایل را دریافت نمایید. هزینهی اردو را به همراه اصل رضایت نامهی امضا شده، حداکثر تا فردا (یکشنبه) به آقای سوئزی (بخش ثبت نام) تحویل دهید. در صورت آماده نشدن مجوز اردو، هرینهها مسترد خواهد شد.
- ساعات شروع کلاس ها، یک ربع به عقب کشیده شد و زمان تشکیل کلاس ها از ساعت 7:45 خواهد بود.
- ریاضی دوم، 29 تیرماه، 3 زنگ اول با آقای جلال احمدی کلاس دارند!
- فیزیک سومیها، دو زنگ کلاس برای روزهای 2شنبه به برنامهشان اضافه شد.
- برنامهی 7 هفتهی دوم را مجدد دانلود کنید!
- کامپیوتریهای سوم روز دوشنبه 29 تیر کلاس صبحتون با آقای فیروزی برگزار نخواد شد و کلاس ایده با دکترفروغمند طبق برنامه تشکیل خواهد شد.
- کلاس پنجشنبههای دکتر انوشه با زیست سوم از زنگ دوم شروع خواهد شد.
- کلاس پنجشنبه سینتیک سومها با آقای زرگرپور این هفته پنجشنبه یکم مرداد برگزار نخواهد شد.
- کلاس زیست سوم مباحث خاص آقای انوشه فردا 8 مرداد برگزار نخواهد شد.
- کلیه آزمونهای زنگ اول راس ساعت 8 صبح آغاز خواهد شد. باقیه آزمونها طبق برنامه برگزار خواهند شد
- کلاس جبرانی سینتیک شیمی سوم با آقای زرگرپور روز یکشنبه از ساعت 9 برگزار خواهد شد.
- کلاس فیزیولوژی آقای احمدی دوشنبه 19 مرداد تشکیل نخواهد شد تاریخ تشکیل کلاس جبرانی سهشنبه ساعت 7:45.
- برنامه کلاس کوانتوم شیمی سوم با آقای فروغمند روزهای پنجشنبه تغییر کرد و از زنگ سوم تا ششم برگزار خواهد شد.
- فردا 22 مرداد فیزیک دوم به جای مکانیک با آقای محمدی برگزار خواهد شد.
- فردا 22 مرداد زیست دوم : سه زنگ صبح با آقای شکرایی و سه زنگ بعدی با آقای مهدوی برگزار خواهد شد.
- کلاس فردای المپیاد فیزیک دوم با آقای محمدی برگزار نخواهد شد و از ساعت سه با آقای دیارکجوری کلاس دارید.
- کلاس هندسه با آقای وکیلی روز پنجشنبه 29 مرداد برای پایه دوم و سوم تشکیل نخواهد شد و دانشآموزان پایه دوم باید از ساعت 13:20 یعنی زنگ چهارم برای کلاس ترکیبیات با آقای پیشنماز بیایند.
- فیزیک دوم طبق برنامه آزمونها فردا آزمون دارید...
- زیست دوم شنبه 31 مرداد با آقای خسروی از ساعت 13:20 کلاس جبرانی دارید.
- کلاس جبرانی هندسه ریاضی دوم با آقای وکیلی روز شنبه 14 شهریور برگزار خواهد شد.
- کلاس شیمی۲ با آقای ایزدی فردا پنجشنبه ۵ شهریور برگزار نمیشود.
- زیست دوم روز شنبه 7 شهریور از زنگ اول تا سوم با آقای احمدی کلاس دارین و از زنگ چهارم تا ششم با آقای خسروی.
- زیست دوم روز سه شنبه ۱۰ شهریور با آقای خسروی کلاس دارند. کلاس حل سوال و تمرین است. از ساعت ۱۳:۲۰
- شیمی سوم فردا دوشنبه ۹شهریور از ساعت ۸ آزمونشان شروع خواهد شد.
- زیست سوم فردا 10 شهریور آخرین جلسه کلاسشون با آقای انوشه برگزار خواهد شد.
- شیمی دوم روز جمعه به دلیل مشکلی که برای آقای فروغمند به وجود آمده کلاستان با آقای هادیلویی خواهد بود.
- ریاضی دوم: روز شنبه 14 شهریور ار ساعت 7:45 با آقای وکیلی کلاس جبرانی هندسه دارند.
- ریاضی سوم: روز دوشنبه 14 شهریور از ساعت 13:20 با آقای وکیلی کلاس جبرانی هندسه دارند.
- دانشآموزانی که در المپیاد هندسه شرکت کردهاند برای حضور در این المپیاد طبق گفته سایت المپیاد هندسه نیاز به شماره بیمه دانشآموزی دارند که این شماره توسط آموزشوپرورش منطقه به مدرسه اعلام نشده و طبق تماسهای صورت گرفته بدون داشتن این شماره خللی در روند حضور شما وارد نخواهد شد.
- کلاسهای ریاضی دوم و سوم روز پنجشنبه به دلیل برگزاری المپیاد هندسه تشکیل نخواهد شد.
- زیست دوم: روز شنبه 14 شهریور با آقای مهدوی از ساعت 9:30 صبح کلاس جبرانی دارند.
- فیزیک سوم : از ساعت 7:45 صبح با آقای پژوهشگر کلاس دارین ... کسی دیر نیادش...
برنامهی هفتهی اول تابستان:
برنامهی هفتهی دوم تابستان:
برنامهی هفتهی سوم تابستان:
برنامهی هفتهی چهارم تابستان:
برنامهی هفتهی پنجم تابستان:
برنامهی هفتهی ششم تابستان:
برنامهی هفتهی هفتم تابستان:
برنامهی هفتهی هشتم تابستان:
برنامهی آزمونهای طیّ دوره و ضرایب تاثیر برای فیلتر:
- ۹۴/۰۳/۱۸